Sociálna sieť cestovateľov Wolfare: Robíme svet lepším

Autor:

Je mi potešením spolupracovať na projektoch, ktoré sa snažia robiť svet lepším.

Na svoje cesty po Ázii si preto beriem so sebou Wolfíka – symbol sociálnej siete pre cestovateľov s názvom Wolfare. Dovoľte mi predstaviť vám tento nový sympatický projekt a pozvať vás, aby ste sa doňho tiež zapojili.

Všetko pod jednou strechou

Wolfare.com je jedinečný projekt pre cestovateľov, ktorý spája pod jednou strechou viacero skvelých funkcií. S Wolfare ušetríte čas, lebo všetko nájdete na jednom mieste. Zahŕňa najmä:

  • fakty a užitočné informácie týkajúce sa cestovania (víza, očkovania, letenky, lístky, hotely, bezpečnostná situácia v krajinách)
  • sociálna sieť cestovateľov na nadväzovanie kontaktov a vzájomnej pomoci
  • možnosť vytvoriť si blog, čiže uploadovať články, fotky, videá, zdieľat zážitky a príbehy
  • prepojenie s ostatnými sociálnymi sieťami (Facebook, Instagram…)
  • šírenie osvety najmä v oblasti ochrany prírody
  • podpora uvedomelého cestovania rešpektujúceho etické a kultúrne hodnoty krajín

[adinserter block=”6″]

Ochrana prírody

Hlavnou myšlienkou projektu Wolfare je ochrana prírody. Čo všetko to zahŕňa? Najmä ochranu zvierat, podporu sociálnych a environmentálnych projektov, dokumentárnych, cestovateľských, expedičných filmov, podporu programov na znižovanie odpadu a recyklácie a šírenie osvety, aby sa ľudia správali k životnému prostrediu uvedomelo, šetrne a s láskou.

Ochrana etických a kultúrnych hodnôt

Ďalšou myšlienkou projektu je ochrana etických a kultúrnych hodnôt krajín sveta. Snažme sa byť uvedomelými a vnímavými cestovateľmi. Nech ignoranciu a ľahostajnosť nahradí rešpekt, úcta a láska voči krajinám, ich obyvateľom, tradíciám a hodnotám.

Zapojte sa aj vy do sociálnej siete cestovateľov Wolfare a robte svet lepším.

Wolfík – symbol projektu

Sociálna sieť cestovateľov WolfareWolfík je krásny, ručne vyrobený maskot projektu Wolfare. Výťažok z jeho predaja je určený na podporu vopred vybraného projektu. Kúpou Wolfíka tak podporíte konkrétne environmentálne programy.

Wolfík rád cestuje. Vezmite ho so sebou na cesty, postnite jeho fotku na Instagram s hashtagom #wolfi_meets_world, nech celý svet vie, kade chodí.

 

Cestovateľský večer v Groteska Art Caffe Poprad

Sociálna sieť cestovateľov Wolfare

Viac informácií o projekte sa dozviete na stránke Wolfare.com alebo príďte 10. januára 2018 na Cestovateľský večer v Groteska Art Caffe v Poprade. Okrem toho, že vám predstavíme projekt Wolfare, čaká vás aj premietanie mojej úspešnej prezentácie Irán – to najlepšie z cestovania v hidžábe.

Veľmi sa na vás tešíme!

Ak sa vám myšlienka tohto novučičkého projektu páči, najviac pomôžete, ak sa k nám pridáte a zaregistrujete sa na stránke Wolfare.comJe to veľmi jednoduché a registrovať sa dá aj cez Facebook (stačí, ak máte vytvorený facebookový profil a kliknete na tlačítko Facebook).

 

Hľadáte šikovné cestovateľské pomôcky? Stiahnite si ZADARMO môj e-book s názvom 22 super produktov na cestovanie a nechajte sa inšpirovať mojimi tipmi na produkty, ktoré mi cestovanie výrazne uľahčujú a spríjemňujú.

1

Zatiaľ žiadne komentáre.

Máte otázku alebo komentár?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *