Služby

Copywriting a content manažment

Copywriting nie je iba o písaní. Dobrý copywriter napíše taký text, ako keby čítal myšlienky vám aj vašim klientom zároveň. Ja som ten špión-pisár, ktorého potrebujete. Napíšem blogový článok, text pre web, recenziu, tlačové správy, popisky či slogany.

Potrebujete viac než články? Poradím a pomôžem zviditeľniť váš web či projekt v online svete, vymyslím obsahový a marketingový plán, vytvorím video alebo napíšem jeho scenár, dám vám tipy na kreatívne a pútavé nápady, pomôžem so správou sociálnych sietí. Skrátka, zmanažujem váš obsah.

NAŠLI MA UŽ TÍTO KLIENTI:

Referencie

Ďakujem a teším sa na prípadnú budúcu spoluprácu

Marta pracovala pre náš projekt ako copywriterka. Poverili sme ju konkrétne písaním článkov a tlačovej správy v súvislosti s fotografickou výstavou slovenských krojov v Austrálii. Marta si s tým poradila veľmi kreatívne, rýchlo a nápadito. Oceňujem jej časovú flexibilitu a prispôsobivosť a osobitne by som vyzdvihol jej vysoko profesionálny prístup k práci.

Jozef Spišák

Bolo nám cťou spolupracovať s Martou

Jej zodpovedný prístup k písaniu článkov a príspevkov na sociálnych sieťach a mediálnych platformách bol inšpiratívny aj pre nás. Vďaka jej práci sa zvýšila návštevnosť našej webovej a facebookovej stránky. Na Martu sme sa vedeli spoľahnúť aj pri reprezentácii nášho regiónu v rozhlase. Rýchla komunikácia, spoľahlivosť a pozitívny prístup ju charakterizujú najviac. Sme radi, že aj vďaka jej nápadom a radám sa zlepšila naša práca a podarilo sa zviditeľniť región. Spoluprácu s ňou určite odporúčame a aj my sami budeme jej služby využívať aj naďalej. Prajeme veľa úspechov a ďakujeme!

Klaudia Šillingová

Spoluprácu určite odporúčame

So spoluprácou sme boli veľmi spokojní, recenzia produktu bola napísaná podrobne a obsahovala kvalitné fotografie produktu. Ako bonus sme dostali aj prepracované video, na ktoré sme mali pozitívne ohlasy.

Vladimír Syčev

Cestovateľské premietania

Zaujímajú vás cestovateľské fotografie, videá, príbehy či praktické rady a tipy? Či už ste kaviareň, škola alebo firma, rada vám prídem porozprávať o niektorej zo 48 krajín, ktoré som navštívila. Medzi moje obľúbené témy patria najmä Nepál a trekking v Himalájach, India, Irán, ako aj zážitky z budhistických kláštorov.

Vy zabezpečíte priestory a techniku a ja sa postarám o kvalitný obsah a zábavu.
Cena dohodou.

Referencie

Proste NAJ!

V sobotu 4. marca 2017 ste sa zúčastnili (a vyhrali) nášho bánovského cestovateľského festivalu Hory, cesty, ľudia. Nielen mňa, ale i prítomné publikum zaujal Váš príspevok natoľko, že si ho zvolili za najzaujímavejší, najkrajší, najoriginálnejší… proste NAJ!

Jozef

Jednoznačne nadupané

Ďakujem za skvelý zážitok z prezentácie z cesty po Strednej Ázii a zároveň gratulujem k víťazstvu. Jednoznačne zaslúžene. Páčil sa mi pútavý komentár, ktorý bol zároveň vtipný, nadupané informácie, skvelé fotky a na záver aj profi video.

Robert

Mnoho užitočných informácií

Na tvoje prezentácie sa vždy najviac teším. Mnoho užitočných informácií, vtipné príhody z krajín, krásne fotky a ako bonus video, ktoré ma ešte viac vtiahne do danej krajiny.

Tomáš

Martina prezentácia sa vždy radila medzi najlepšie na festivale

Marta už štyrikrát prezentovala na festivale Cestou necestou a jej prezentácia sa vždy radila medzi najlepšie na festivale. Kedykoľvek jej radi dáme priestor opäť na prezentovanie nových zážitkov.

Michal Knitl

Ako vám viem pomôcť?

Rozmýšľate, že využijete moje služby? Potrebujete viac informácií? Napíšte mi.

Vaše meno:

Váš email:

Predmet:

Vaša správa:Prosím označte toto políčko, čím vyjadríte súhlas s uložením a spracovaním vašich údajov.

1. cena za najlepšie premietanie na festivale Hory, cesty, ľudia 2017 v Bánovciach nad Bebravou

Služby