Služby

„Vaše texty už nikdy nebudú nudné, naivné a nenápadné“

Copywriting

Ste internetový podnikateľ, ktorý nenecháva osud svojho webu na náhodu? Stránite sa nezáživného bla-bla a nekompromisne lipnete na kvalite obsahu?

Či už predávate bambusové plienky, výživové doplnky, ste fashion dizajnér alebo iný online podnikateľ, napíšem pre váš web kvalitný a originálny text. Nájdem zaujímavé témy a zvolím kľúčové slová, ktoré sú pre váš web najdôležitejšie.

Copywriting nie je iba o písaní. Dobrý copywriter napíše taký text, ako keby čítal myšlienky vám aj vašim zákazníkom zároveň. Ja som ten špión-pisár, ktorého potrebujete.

Napíšem blogový článok, text pre web, popisky či slogany.

Ozvite sa mi ešte dnes a my sa o dobrý text postaráme. Kto je to my…? Predsa ja a moje kamarátky: Gramatika, Štylistika a Kreativit(k)a.

PR články

Máte zaujímavé podnikanie, o ktorom by sa mal dozvedieť svet? Chcete o svojom úspechu či nápadoch povedať všetkým? Želáte si účinne zasiahnuť vašu cieľovú skupinu pútavým článkom či rozhovorom? Viem vám pomôcť.

Napíšem PR článok.

Písanie je umenie. Rovnako aj napísanie nevtieravého, ale zaujímavého reklamného článku, ktorý budú čitatelia hltať. To je úloha pre mňa! Som váš jedinečný, kreatívny grammar nazi, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Cestovateľské premietania

Zaujímajú vás príbehy, zážitky, informácie, fotografie a videá z cudzích krajín? Mám ich neúrekom, a to zo 45 krajín sveta. Medzi moje obľúbené témy patria Irán, Nepál, India, Mongolsko a Stredná Ázia, ale cestovateľských skúseností stále pribúda.

Vy zabezpečíte priestory a techniku a ja sa postarám o kvalitný obsah a zábavu.

Cena 90 eur/premietanie + cestovné náklady resp. dohodou.

Referencie:

Marta už štyrikrát prezentovala na festivale Cestou necestou a jej prezentácia sa vždy radila medzi najlepšie na festivale. Kedykoľvek jej radi dáme priestor opäť na prezentovanie nových zážitkov.” Michal Knitl, hlavný organizátor cestovateľského festivalu Cestou necestou

“Na tvoje prezentácie sa vždy najviac teším. Mnoho užitočných informácií, vtipné príhody z krajín, krásne fotky a ako bonus video, ktoré ma ešte viac vtiahne do danej krajiny.” Tomáš

Ďakujem za skvelý zážitok z prezentácie z cesty po Strednej Ázii a zároveň gratulujem k víťazstvu. Jednoznačne zaslúžene. Páčil sa mi pútavý komentár, ktorý bol zároveň vtipný, nadupané informácie, skvelé fotky a na záver aj profi video.” Robert

V sobotu 4. marca 2017 ste sa zúčastnili (a vyhrali) nášho bánovského cestovateľského festivalu Hory, cesty, ľudia. Nielen mňa, ale i prítomné publikum zaujal Váš príspevok natoľko, že si ho zvolili za najzaujímavejší, najkrajší, najoriginálnejší… proste NAJ!” Jozef

NAŠLI MA UŽ TÍTO KLIENTI:

Ako vám viem pomôcť?

Rozmýšľate, že využijete moje služby? Potrebujete viac informácií? Napíšte mi.

Vaše meno:

Váš email:

Predmet:

Vaša správa:

[recaptcha]By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.

1. cena za najlepšie premietanie na festivale Hory, cesty, ľudia 2017 v Bánovciach nad Bebravou

Služby