Video: Ako som trekovala so svojou 62-ročnou mamou

Autor:

Video o tom, ako som trekovala so svojou 62-ročnou mamou jedenásť dní v Himalájach. Po neúspešnom lete do Lukly malým 14 miestnym lietadlom sme napokon sadli na vrtuľník, čo bol jeden z najväčších zážitkov v mojom živote. Skoro som aj slzu vypustila. Nasledoval nádherný Gokyo Lakes trek okolo piatich priezračných tyrkysových jazier a najväčšieho ľadovca v Himalájach s výstupom na horu Gokyo Ri (5357 m), odkiaľ sme mali dokonalý panoramatický výhľad na hrebeň Himalájí vrátane Everestu. No a mama to, samozrejme, zvládla všetko na paničku.

 

Hľadáte super batoh na trekking? Ja som už druhýkrát trekovala s týmto super batohom Thule Women’s Versant Backpacking Pack, Fjord, 60 L

Majú ho, samozrejme, aj v mužskom variante a v rôznych farbách. 

[adinserter block=”16″]
Ako som trekovala so svojou 62-ročnou mamou

“Obliecť si dobrú náladu a pocit jedinečnosti tak jednoducho ako oblečenie.” www.tiope.eu

Prečo by ste na treku nemohli vyzerať štýlovo a jedinečne? Moje legíny od Tiope vzbudzovali pozornosť a dostávali komplimenty od prvého dňa. Vyberte si aj vy z pestrej ponuky pekných a pohodlných legín, tričiek a čeleniek od Tiope.

Praktické rady a informácie o povoleniach, cenách, ako aj itinerár nájdete v článku Treking v Himalájach: Gokyo Lakes trek

Hľadáte šikovné cestovateľské pomôcky? Stiahnite si ZADARMO môj e-book s názvom 22 super produktov na cestovanie a nechajte sa inšpirovať mojimi tipmi na produkty, ktoré mi cestovanie výrazne uľahčujú a spríjemňujú.

Poďte so mnou na Mera Peak (6476 m)

Boli ste už trekovať v Himalájach alebo v iných vysokých horách a chcete si posunúť hranice?

Chcete vidieť jednu z najkrajších panorám na svete s výhľadom na Everest, na ktorú nikdy nezabudnete?

Poďte so mnou na Mera Peak (6476 m), najvyšší trekingový vrchol v Nepále!

Gokyo Lakes trek

So skúseným sprievodcom sa dostaneme na Mera Central, odkiaľ budeme mať luxusný pohľad na Everest (8848 m), Lhotse (8201 m), Makalu (8463 m), Cho Oyu (8201 m), Ama Dablam (6812 m) a ďalšie úžasné hory. Navyše, absolvujeme aj vzrušujúci let do Lukly, na jedno z najnebezpečnejších letísk na svete.

Predchádzajúce skúsenosti s vysokohorským trekingom sú výhodou, technické skúsenosti nie sú podmienkou. Stačí odhodlanie a dobrá fyzická kondícia.

  • termín? november/december 2018
  • trvanie? 21 dní
  • počet? 7-9 ľudí
  • cena? do 2700 eur (vrátane spiatočnej letenky do Nepálu)

Viac podrobností, itinerár a plán cesty čoskoro. Viac informácií na info@martarajkova.com.

3
1 Response
  • Monika
    6 mája, 2018

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Máte otázku alebo komentár?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *