Video: Kde pracuje digitálny nomád? (1. časť)

Autor:

Ako si predstavujete digitálnych nomádov? S počítačom na pláži a koktejlom v ruke? Omyl. V prvom videoblogu o živote digitálnych nomádov sme si povedali niečo o tom, kto je vlastne digitálny nomád. V tejto časti vám poviem, kde pracuje digitálny nomád tak, aby bol efektívny a aj si na cestách zarobil, nielen opálil svoju bledú tvár.

Vyskúšali by ste si život digitálneho nomáda? Asi najideálnejšia krajina, kde si to môžete na vlastnej koži vyskúšať, je Thajsko. Je lacné, bezpečné a ľahko sa tu cestuje. Mimochodom, videli ste už moje video Ako chutí durian? Práve tu v Thajsku som ho ochutnala prvýkrát v živote. A možno aj naposledy…

 

Hľadáte vhodnú batožinu na cestovanie? Na môj aktuálny sólo trip po Ázii som sa zbalila veľmi ekonomicky do tohto parádneho a kvalitného kufro-batohu:

[adinserter block=”11″]Má rozmery príručnej batožiny, je pevný, priestranný s extra priehradkou na laptop. Ja ho mám v krásnej tyrkysovej farbe. 😉

[adinserter block=”10″]

Už čoskoro…

V ďalšej časti vám ukážem svoje “pracovisko” tu v Chiang Mai v Thajsku, ktoré je tak trochu špecifické.

 

 

Hľadáte šikovné cestovateľské pomôcky? Stiahnite si ZADARMO môj e-book s názvom 22 super produktov na cestovanie a nechajte sa inšpirovať mojimi tipmi na produkty, ktoré mi cestovanie výrazne uľahčujú a spríjemňujú.

 

1

Zatiaľ žiadne komentáre.

Máte otázku alebo komentár?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *