Kalendár podujatí

júl
6
So
Idem sama! @ Výmenník Štítová
júl 6 @ 14:00 – 19:00

Unikátny workshop pre všetky ženy s vášňou pre cestovanie, ktoré hľadajú odvahu, inšpiráciu, informácie a ten správny impulz aby si kúpili letenku a vybrali sa na dovolenku aj samé.
Cestovateľský workshop Idem sama! v tebe prebudí tvoju túžbu po cestovaní a pripraví ťa na tvoj prvý sólo výlet.

Dozvieš sa:

  • Prečo je dobré cestovať sama a prečo by si mala vyhodiť televízor von oknom (a najlepšie aj rodičom)
  • Akého cestovateľského ducha v sebe skrývaš? Otestuješ svoj mindset
  • Ako sa správne pripraviť na sólo cestu
  • Aké skutočné nebezpečenstvá na teba číhajú a ako sa im vyhnúť
  • Do akej miery ťa obmedzuje strach a či je sólo cestovanie skutočne pre teba
  • Vyskúšaš si rôzne krízové situácie z ciest a otestuješ svoje reakcie: ako by si ich zvládla?
  • Skúsená cestovateľka Marta Rajková ti povie všetko, čo potrebuješ vedieť o cestovaní sama po Ázii: rozdiely medzi krajinami Ázie z hľadiska bezpečnosti, dopravy, ubytovania či hygieny ale aj na čo si dávať pozor a kde na teba čo čaká
  • Odvážna Zuzka Rabatinová ti ukáže ako sa nebáť sama bez turistov v Ázii a Austrálii: vyše 8000 km krížom krážom cez Austráliu stopom a z Gruzínska cez Arménsko, Irán, Pakistan až do Indie stopom, verejnou dopravou ale aj s policajným eskortom

Na čo sa môžeš tešiť?

Budeš súčasťou nového konceptu, ktorý v Košiciach ešte nebol – online prednáška Sama a bez turistov so Zuzkou. Tá sa k nám pripojí z Banskej Bystrice a my tak budeme mať na plátne okrem jej fotiek aj ju samotnú!
V príjemných priestoroch na teba bude čakať občerstvenie, malý darček a všetko, čo budeš potrebovať k workshopu.
Tešiť sa tiež môžeš na súťaž o skvelé ceny, ktoré každá sólo cestovateľka ocení.

Kto na workshope vystúpi?

Patrícia Mrázková – (26) pracuje ako dátový špecialista a vo voľnom čase prednáša, pracuje ako freelancer a maľuje. Od marca organizuje stretnutia košických cestovateľov a inšpiruje ľudí aby si plnili svoje sny.

Jaroslava Bereščíková – (27) stážistka v marketingu a projektovom manažmente, inštruktorka twerku a cestovateľka. Jej poslaním je prebúdzať sebavedomie každej ženy a to nie len na tanečnom parkete ale aj vo svete.

Marta Rajkova – (32) je cestovateľka, blogerka a freelance prekladateľka. Pracuje doma aj na cestách a jej srdcovkou je ázijský kontinent, kam sa pravidelne vracia. Svoje skúsenosti, rady a príbehy už niekoľko rokov zdieľa so svojím publikom online aj na live prezentáciách po celom Slovensku.

Zuzana Rabatinová – (22) študentka medicíny v 3. ročníku na Karlovej Univerzite v Prahe. Vo voľnom čase sa venuje parkouru, športom a samozrejme cestovaniu. Jej špecialitou sú miesta, kde veľa turistov nenájdete.

Príď medzi nás a neboj sa viac povedať: Idem sama!
Tešíme sa na teba!

idem sama
Autorka vizuálu: Lenka Bollová z lemur.sk
Mediálny partner https://lemur.sk/

„Na tomto podujatí sú vyhotovované fotografie a videozáznamy za účelom následnej prezentácie a propagácie činnosti príspevkovej organizácie K 13 – Košické kultúrne centrá. Vstupom na podujatie súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov počas doby existencie K 13 – Košické kultúrne centrá. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete na webovom sídle K 13 – Košické kultúrne centrá: www.k13.sk